Tel.: +420 487 872 551
Tel.: +420 602 650 649

info@hotelbezdez.cz

Relaxace

Přímo v hotelu najdete minitělocvičnu se stolním tenisem, kulečník, krytý bazén (18 x 6 m), písečnou pláž u Máchova jezera s mnoha atrakcemi pro děti i dospělé (Aquapark)

V konferenčních sálech ale i v baru můžete využít WiFi připojení a surfovat tak internetem se sklenkou dobrého nápoje

Volný čas a relaxace

Okolí hotelu Bezděz je ideální jak pro romantické procházky a výlety, tak pro sportovní vyžití všeho druhu. Z místní nabídky si jistě vyberou rodiny s dětmi, mladé i starší páry a firmy pro outdoorové programy.

V těsné blízkosti hotelu se nacházejí

Vodní plocha nabízí celou řadu aktivit (jachting, windsurfing, projížďku parníkem po jezeře, školu vodních sportů, půjčovnu šlapadel, lodiček apod).

Výlety, rodinná dovolená, volný čas

Během svého pobytu v hotelu můžete navštívit řadu historických objektů jako je např. hrad Bezděz, hrad Jestřebí, starý hrad Bernštejn, hrad Houska, zámek Zákupy, zámek Mnichovo Hradiště, zámek Lemberk, zámek Sychrov, zámek Hrubý Rohozec, zámek Dětenice, zámek Kokořín apod. Výlet můžete snadno podniknout i do sousedního Německa, jehož hranice je vzdálená jen 50 km.

DOKSY (4 Km) — Muzeum K. H. Máchy, kostel sv. Bartoloměje s černou madonou, Valdštejnův zámek

Liberec (70 Km) — Krajské město – Ještěd (restaurace s rozhlednou), Aqua park BABYLON – zábavní centrum, bazény, herny, restaurace, obchody, IQ park, ZOO, botanická zahrada

Nový Bor (24 Km) — Sklářské centurm – exkurze ve sklárně, Sklářské muzeum, Sloup v Čechách – skalní hrad

Kokořínská CHKO — Turistické údolí, krásné cyklostezky, hrad

Výlety můžete absolvovat na kole, pěšky, autem, lodí, autobusem nebo i vlakem, který má ve Starých Splavech zastávku.